Poprzednia strona Następna strona
     

Forum
 
System Bojowy "Militech Destroyer mk II" Cena: 21750/30000*e$

* pierwsza cena to koszt katalogowy, druga wartość to cena czarnorynkowa - zwykle jest jednak znacznie większa...
Klasa Programu Siła JP Stopień Trudności
system wielomodułowy 24 29 155

ystem ten składa się z kilku programów jednak nie jest demonem. Wszystkie podprogramy : Lodołamacz, Antysystem, Wykrywający, Antypersonalny, Intruzyjny i Ochronny mają taką samą siłę. Dodatkowo moduły Ochronne, i Wykrywające działają nieprzerwanie. Program zadaje 2k10 obrażeń (zarówno Lodołamacz, Antysystem, Antyperson i Intruz), oraz pochłania 8 punktów obrażeń z każdego ataku. Program ma zaimplementowany prosty kod niewidzialności dający modyfikator +2 przeciw wykryciu przez programy Alarmujące, oraz zapewnia bonus +2 do szybkości deku. Zabezpieczenia programu nie pozwalają na jego kopiowanie i zmianę ikony (test na Programowanie o ST 35).

Opis Ikony : Dwu i pół metrowy Pancerz Wspomagany Militech Commando. Zabezpieczenia w programie nie pozwalają zmienić ikony, więc bardzo łatwo jest zidentyfikować osobę używającą tego programu nielegalnie.

Uwagi : System ten został napisany przez najlepszych programistów Militechu na zlecenie dowódcy Sieciowego Oddziału Uderzeniowego korporacji. Jest on jednym z najlepszych systemów bojowych i wraz z zakupionymi systemami Medic oraz Spy odziały sieciowe Militechu stały się niemal nie do pokonania przez szeregowych sieciarzy, a nawet dla tych najbardziej doświadczonych są twardym orzechem do zgryzienia. "Jeśli wpadniesz na Destroyera a nie masz przy sobie czegoś lepszego niż Killer VI, wiej lub giń" - DoubleDeckeR

[ Pomysł Autorski ]
Opracował: "Cyberkoza"


Powrot