Poprzednia strona Następna strona
     

Forum
 

Danze&Davis AB Corp. "Dom Wzgórzowy"

Opracował: Mike "Vendeta" Tarnowski

Cena : 120000/310000e$ w strefie podmiejskiej/korporacyjnej

Opis : Doskonały architektonicznie, przyjazny środowisku i komfortowy dla użytkowników. To zalety domów z biura architektonicznego Danze&Davis działającego od przeszło 40 lat. W epoce wieżowców, "szklanych domów" mamy dla Ciebie pewną odmianę, propozycję dzięki której zapewnisz swojej rodzinie, dosłownie i w przenośni, dach nad głową w klasycznym stylu - I TO JAKI! "Dom wzgórzowy" ma 210 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej na pierwszej kondygnacji-parterze. Dwumiejscowy garaż, trzy sypialnie, garderoby - pomyśleliśmy o wszystkim. Gabinet, łazienki w pobliżu sypialni to już standard na który MUSI cię być stać. Nie zapomnieliśmy również o twoim hobby - majsterkowaniu. Specjalnie dla Ciebie garaż ma niewielki, zamykany kluczem elektronicznym składzik, oraz wydzieloną część na pracownię. Dzieci lubią się bawić na strychu? W każdej chwili możesz go zaadaptować. Chcesz coś zmienić? Nie ma sprawy. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje. Nie chcesz brudzić sobie rąk? Pryszcz. Wszystko zrobimy za Ciebie. Wielu Nas wybrało. Teraz czekamy już tylko na Ciebie...

Opcje dodatkowe :
 • Klimatyzowane pomieszczenia. (+5500e$)
 • System WSA Arasaka (System wartowniczy 5.56mm). (+12000e$)
 • Centrala Bezpieczeństwa, obsługa kamer, mikrofonów, czujników ruchu z systemem naciskowym na trawniku połączone z systemem alarmowym produkcji EBM`u. (+13500e$)
 • Hermetyczne pomieszczenia + śluza (system wymaga Klimatyzacji). (+18000e$)
 • Własna siłownia (turbina gazowa). (+10000e$)
 • Pancerne szyby WB30 - 100kg/m2 (sugerowana Klimatyzacja oraz Hermetyczne Pomieszczenia). (+25000e$)
 • Wzmacniane ściany WB35 (oryginalnie WB20 - cegła) . (+50000e$)
 • Wzmocnione drzwi wejściowe, na patio oraz garażowe - w kolejności WB35, WB30, WB40. (+7500e$)

  Uwaga : Firma jest otwarta na oferty i uwagi korporacji zainteresowanych "seryjną" produkcją domów dla swoich pracowników. Dysponuje niezbędnym sprzętem oraz doświadczeniem w produkcji tego typu osiedli, włącznie z zabezpieczeniami oraz ich zapleczem technicznym.

  Powrot