Poprzednia strona Następna strona
     

Forum
 

Danze&Davis AB Corp. "Dom Pagórkowy"

Opracował: Mike "Vendeta" Tarnowski

Cena : 76000e$/190000e$ w strefie podmiejskiej/korporacyjnej

Opis : Ten dom jest coraz rzadziej wykonywany, ze względu na wysoką cenę jego budowy w osiedlach korporacyjnych. Całkiem skutecznie trafia jednak w gusta zamożniejszej klasy średniej w podmiejskich dzielnicach miast. Nie znajdziemy w nim tak wielkiego rozmachu jak w przypadkach domów : "Wyżynnego" i "Szczytowego", jednak jak można się było tego spodziewać - głównie chodziło o jego praktyczność. Styl domu nawiązuje do co najmniej dwóch nurtów : śródziemnomorskiego oraz nowoczesnego. Dach pokryty jest drogą, jednak niezwykle praktyczną dachówką ceramiczną. Cała konstrukcja ścian nośnych wykonana jest z lanego betonu zbrojonego metalową siatką. Jedynie ściany wewnętrzne są wykonywane z cegieł lub bloczków gipsowych. Całość jest ocieplona materiałami trudnopalnymi. W środku są dwie sypialnie, dwie łazienki i przestronna część dzienna - jadalnia i salon. W zamian projektanci zaoferowali całkiem duży garaż, zdolny do pomieszczenia nawet dwóch średnich samochodów. W tym samym pomieszczeniu zlokalizowany jest niewielki magazyn (ew.warsztat). Powierzchnia użytkowa pierwszej kondygnacji wynosi 120 metrów.

Opcje dodatkowe :
  • Klimatyzowane pomieszczenia. (+4500e$)
  • System WSA Arasaka (System wartowniczy 5.56mm). (+12000e$)
  • Centrala Bezpieczeństwa, obsługa kamer, mikrofonów, czujników ruchu z systemem naciskowym na trawniku połączone z systemem alarmowym produkcji EBM`u. (+12500e$)
  • Pancerne szyby WB30 - 100kg/m2 (sugerowana Klimatyzacja). (+16000e$)
  • Własna siłownia (turbina gazowa). (+8500e$)
  • Wzmocnione drzwi wejściowe, na patio oraz garażowe - w kolejności WB35, WB30, WB40. (+4500e$)

    Uwaga : Firma jest otwarta na oferty i uwagi korporacji zainteresowanych "seryjną" produkcją domów dla swoich pracowników. Dysponuje niezbędnym sprzętem oraz doświadczeniem w produkcji tego typu osiedli, włącznie z zabezpieczeniami oraz ich zapleczem technicznym.    Powrot