Poprzednia strona Następna strona
     

Forum
 

Karta Pancerza Wspomaganego .pdf ver.1.51

Opracował: Marcin "Tupteq" Bardź

est to moje najnowsze 'dzieło'. Chciałem stworzyć funkcjonalną kartę PW, zawierającą wszystkie potrzebne rubryki, a przy tym nie odstraszającą swoim wyglądem. Kartę zamieszczam w dwóch wersjach: standardowej oraz extra z rysunkiem PW w tle (autorstwa Kotka), który to powoduje, ze po wydrukowaniu karta jest miła dla oka :)

Wymaga :

 • Karta jest w formacie .PDF (600dpi/A4), marginesy: górny 1cm, dolny 1.5cm, lewy i prawy 1cm.Ważne by Acrobat Reader nie przeskalował wydruku do standardowych marginesów (i tym samym nie zmniejszył karty o kilka procent trzeba przy wydruku wyłączyć opcję obcinania zbyt dużych stron (w moim angielskim Acrobat Readerze nazywa się to: 'Shrink oversized pages to paper size').

  Poniżej opiszę różnice pomiędzy oryginalną kartą PW a moją wersją:

  • dodałem tabelkę Systemy Audio-Wizji, w której zapisane powinno być jakie to dodatkowe opcje A/V zainstalowane są w systemie wizualnego interface'u, przydaje się to, ponieważ nie jest łatwo spamiętać które opcje cyberoptyki wmontowane są automatycznie w WI, ponadto w Maximum Metal niektóre dodatki zapisane są jako procentowa szansa, a pancerz nie może przecież posiadać KKO w 50% ;)
  • w miejsce Uwag wstawiłem tabelę Inne Systemy PW, powinny się tu znaleźć systemy oraz modyfikacje, które nie zajmują miejsca, np. zakłócanie podczerwieni, czy systemy Refleks/Kontrola
  Wygląd karty :  Archiwum z kartą skompresowano programem WINZIP.
  DOWNLOAD : Karta standard - PW1.51.zip (58.7kB)
  DOWNLOAD : Karta extra - PW1.51_pix.zip (109.0kB)  Powrot