Poprzednia strona Następna strona
     

Forum
 

Blowjob

Autor: Paweł "Fomoraig" Deptuch

omiks Blowjob to autorski projekt Kurta, który zdecydowanie należy do tych mocno hardcore’owych. Tak więc ostrzegam, jeśli nie chcecie przejść na drugą stronę mocy nie czytajcie dalej. Na zaledwie dziesięciu stronach autor zmieścił tak niesamowitą dawkę akcji, że aż wylewa się ona z kadrów. Fabuła jest dość prosta i widać, że chłopak robił ją dla czystej przyjemności i własnej satysfakcji.

Historia toczy się w nieokreślonej przyszłości. Młoda, piękna i napalona pani biochirurg, tworzy w swej olbrzymiej fortecy, cytuję, „Cyber atomowego napierdalacza”! Jego zadaniem jest zaspokojenie swej boskiej stwórczyni na każdy z możliwych sposobów. I jak widać w dalszej części komiksu, wychodzi mu to świetnie.

Forteca nagle zostaje zaatakowana przez zdziczałych Mutantów pragnących odbywać jedynie analne stosunki. Wpierw proponują Cyber napierdalaczowi układ, na mocy którego mógłby się do nich przyłączyć. Oczywiście oferta zostaje odrzucona i rozpoczyna się wielka sieka na megacybernetyczne giwery. Historia kończy się jak w mydlanej operze. Dzielny cyberrycerz i jego ukochana żyją długo i szczęśliwie (czytaj: uprawiali miłość na wszelkie możliwe i niemożliwe sposoby).

Komiks ten to znakomita parodia, przepełniona wulgarnym językiem, krwawymi scenami i miłosnymi uniesieniami. Wszystko to dopełnia znakomita kreska Kurta, który bardzo się starał, aby czytelnik był zachwycony, a komiks wyglądał tak jak należy.

Komiks Blowjob możecie przeczytać na stronie Serwisu Komiksowego
Autor: Kamil "Kurt" Kochański
Tytuł w Polsce: Blowjob
Tytuł na zachodzie: brak
Wydawnictwo: brak
Cena z okładki: brak


Powrot