Poprzednia strona Następna strona
     

Forum
 

Altered Carbon

Autor: Paweł "Fomoraig" Deptuch

Premiera: nie podana
o wilekim sukcesie, jaki odniosła powieść Altered Carbon (Modyfikowany Węgiel) Richarda Morgana, zdecydowano, że powstanie jej wersja filmowa. Joel Silver wykupił prawo do adaptacji za sumę 1.000.000$. Prace nad filmem jeszcze nie zostały rozpoczęte, jednak w niekrótkim czasie powinny zostać zainicjowane. Poniżej znajduje się opis ksiażki podany przez polskiego wydawcę [ISA]:

”W dwudziestym szóstym wieku ludzkość rozprzestrzeniła się po galaktyce, zabierając ze sobą w zimny kosmos podziały rasowe i religijne. Pomimo napięć i wybuchających tu i ówdzie krwawych wojen, Protektorat NZ trzyma nowe światy żelazną ręką, wykorzystując do tego elitarne oddziały uderzeniowe: Korpus Emisariuszy.

To, czego nie mogła zagwarantować religia, zapewniła technika. Teraz, gdy świadomość można zapisać w stosie korowym i w prosty sposób przenieść do nowego ciała, śmierć stała się zaledwie drobną niedogodnością. O ile tylko stać cię na nowe ciało...

Były Emisariusz NZ, Takeshi Kovacs, zna smak umierania, to ryzyko zawodowe. Lecz ostatnia śmierć była szczególnie brutalna. Przetransferowany strunowo na odległość wielu lat świetlnych, upowłokowiony w nowym ciele w San Francisco na Starej Ziemi i rzucony w środek spisku bezwzględnego nawet jak na standardy społeczeństwa, które zapomniało o wartości ludzkiego życia, szybko uświadamia sobie, że pocisk, który wybił dziurę w jego piersi na Świecie Harlana, to dopiero początek problemów.”

Takeshi Kovacs: ?
?: ?
?: ?
?: ?
?: ?
Reżyseria: ?
Scenariusz: ?
Muzyka: ?
Zdjęcia: ?
Produkcja: Joel Silver


Powrot