Poprzednia strona Następna strona
     

Forum
 

Mike "Vendeta" Tarnowski


Miejce zamieszkania : Warszawa.

Ulubiona postać : MG lub Fixer.

O sobie : Urodziłem się w 1979 roku. Swój kontakt z RPG, zacząłem od anglojęzycznej wersji WARHAMMERA (prostego systemu Fantasy). Było to prawie dobre parę lat temu. Rok czy dwa lata później pojawiła się wydana przez Copernicus Corporation przetłumaczona wersja Cyberpunka 2020 i to była moja pierwsza prawdziwa miłość :). System pomimo niedociągnięć i błędów, zyskał w moich oczach miano najlepszego i niech mnie nikt nie przekonuje, że jest inaczej. Ja wiem lepiej po tylu latach praktyki :))). Moje inne zainteresowania również wiążą z Grami Fabularnymi : rysuję, piszę opowiadanka (czasem na podstawie przygód), scenariusze, swego czasu grałem na keyboardzie. Cóż głupio się przyznać, ale jestem zagorzałym militarystą, szybko to zauważycie przeglądając zawartość strony... Miłego oglądania!

P.S. Aha. Każdy mnie pyta dlaczego Mike a nie Michał. Otóż sprawa jest prozaicznie prosta. Niekiedy na NCL-a trafiają goście, którzy pomimo tego, że strona przeznaczona dla Polaków, chcą się z nami skontaktować. Imię Michał nie powie im nic. Natomiast imię Mike da im nadzieję, że potrafię mówić również w mniej egzotycznym języku niż polski - myśle tu oczywiście o języku angielskim.

Co robię na NCL - Portal: Webmaster, kontroler całego serwisu, autor opracowania graficznego, kodu HTML`a, wielu opisów sprzętu, recenzji, opowiadań oraz niektórych artykułów i tłumaczeń.

Strona domowa : Night City Limits ;)?Powrot