Poprzednia strona Następna strona
     

Forum
 

Marcin "Tupteq" Bardź


O sobie : Urodziłem się w 1980 roku w Rzeszowie, gdzie mieszkam do dziś. Od najmłodszych lat interesowałem się SF, techniką, a przede wszystkim komputerami. I tak mi już zostało - dziś pracuję jako programista oraz studiuję informatykę.
Swoją przygodę z RPG rozpocząłem klasycznie (od Warhammera), potem było parę innych (ZC, MERP, AD&D, SW, Wampir), aż w końcu w moje ręce wpał Cyberpunk. To była miłość od pierwszego wejrzenia! W CP pociąga mnie przede wszystkim aspekt techniczny - nowoczesne technologie, potężne bronie, wirtualna rzeczywistość, Sieć. Do tego dochodzi niepowtarzalny, techniczno-dekadencki klimat, drugi, seks, pieniądze... (jak to się nazywało?)... aha - Cyberpunk!!!
Ostatnio grywam rzadko (brak kontaktów i trochę brak czasu), tęsknię za czasami, kiedy całe miesiące poświęcałem tylko RPGom.
Poza RPG interesuję się wszystkim, co związane jest z komputerami, programowaniem (wszystkiego i z użyciem wszystkiego) oraz różnymi sprawami z gatunku 'ścisłych', ponadto lubię muzykę (słucham, jak i czasem staram się tworzyć). Nie stronię też od gier komputerowych (to 'q' w Tupteq zostało mi po Quake'u :), jednak za dwie najlepsze gry uważam UFO3 oraz oczywiście Fallout 2 (kolejność dowolna).

Co robię na NCL - Portal : Jestem autorem engine`u strony (PHP) oraz bazy danych (MySQL). Pomagam Vendet`cie we wszystkich problemach natury technicznej.

Strona domowa : jest, ale nieciekawa :PPowrot