Poprzednia strona Następna strona
     

Forum
 

Rafał "Shooter" Strzelecki


Miejsce zamieszkania : Pruszków

Ulubiona postać : ?

O sobie : Shooter, który urodził się w 1979 roku i zamieszkuje miasto pod Warszawą, znane jako Pruszków, Cyberpunkiem jest od, przynajmniej duchowo, dawna. Zainteresowany systemem Cp2020 został przez swego brata lat temu kilka.

Potem dorwał się do internetu. Szperając tu i tam natchnął się na projekt grupy dyskusyjnej o cp2020. Przyłączył się do niego natychmiast (na jakieś 3 miesiące przed rozpoczęciem działalności tej grupy) i nawiedza ją do dziś. Grupą tą jest "CPLS Cyberpunk-PL".

Po jakimś czasie, przeglądając polski internet w poszukiwaniu dobrej strony o cp2020 natchnął się na dobrą żadną (przynajmniej w jego opinii). Postanowił coś na to poradzić, i zaczął pisać. Pisać, tłumaczyć, kodować i jeszcze więcej tłumaczyć. Ostatecznie wyszło z tego NCL.

Potem poszło już z górki. Kolejni tłumacze, pierwsze kontakty z wydawnictwem Copernicus Corporation... Cały projekt nabrał takiego rozpędu, ze Shooter miał problemy z ogarnięciem całości. W międzyczasie rozpoczęły się prace nad niesławnym projektem 'Polska Krawędź', ale to jest temat na inna bajkę.

Potem Shooter popełnił błąd. Zaczął studiować. Uaktualnienia strony stawały się coraz rzadsze, Shooter na jakiś czas wycofał się z cyberpunka. Wreszcie doszło do fuzji, w której połączyły się największe polskie strony o CP, i powstało to, czym dziś jest 'Night City Limits'. Shooter raz na jakiś czas wyśle tam coś, ale przeważnie siedzi już z tyłu, i podziwia pracę aktualnego webmastera.

Aktualnie Shooter zajmuje się moderacja grupy CPLS i kontaktami z wydawnictwem Copernicus Corporation. Można go tez spotkać a kanale #cp2020. Fakt, ze ostatnio zaczął pracować powoduje, ze zadaniom tym poświęca mniej czasu niż wcześniej.

A kim jest Shooter? Studentem, który męczy się teraz w Polsko-Japonskiej Wyższej Szkole Technik komputerowych. Zainteresowany (delikatnie mówiąc) kulturą Japonii i okolicami posunął się nawet do tego, że uczy się japońskiego. Lubi dobre książki i czasem dobre filmy. Jeżeli już coś ogłada, to albo anime, albo cyberpunk. A najlepiej, to cyberpunkowe anime. Słucha rożnego rodzaju muzyki, a najczęściej... tak zgadliście, muzykę japońską.

Co robię na NCL - Portal : Obecnie jestem w stanie spoczynku (tytuł honorowy)

Strona domowa : nie maPowrot