Poprzednia strona Następna strona
     

Forum
 

Paweł "Fomoraig" Deptuch


Miejsce Zamieszkania: Legnica (no prawie)

O Sobie: Urodziłem się w 1985 roku. Z RPG mam tyle samo wspólnego co z Lepperem, czyli nic. Nie żebym jakoś dyskryminował, ale nie mam o tym zielonego pojęcia. Jednak jestem wielkim fanem Cyberpunku, z którym mam do czynienia praktycznie od zawsze. Na początku [czyli w dzieciństwie] może nieświadomie, poprzez cp komiksy (Ghost Rider 2099, Weapon X), które gdzieniegdzie wpadały mi w rękę oraz filmy (Blade Runner, Cyborg 2), które rozpostarły nade mną widmo fascynacji tym gatunkiem. Później już dojrzale i świadomie. W 1999 przeczytałem „Czy Androidy marzą o elektrycznych owcach” autorstwa P. K. Dicka, a zaraz potem "połknąłem" Neuromancera. Od tego momentu nic już nie było takie same...

Obok Cyberpunku jest też miejsce na Horror, który wyznaję z niemniejszym uwielbieniem. Od grudnia 2003 roku jestem stałym redaktorem Carpe Noctem, gdzie miałem swój debiut literacki [och jak się teraz tego wstydzę:-), znaczy się opowiadania] oraz komiksowy. Tworzę tam pokój dotyczący komiksów oraz zajmuję się wszystkim co ich dotyczy.

Posiadam dyplom Technika Geodety, studiuję Informatykę oraz uczę fotografii w szkole podstawowej [na zasadzie zajęć pozalekcyjnych].

Oprócz tego uwielbiam czytać [komiksy, książki], oglądać [filmy, anime], słuchać [Danziga, KoRna, Zombiego, Mettalicę].

NCL: Na portalu jestem od czerwca 2004 roku. Zajmuje się głównie pisaniem recenzji i wiadomości do newsów oraz niejako promowaniem strony na zewnątrz. Jestem kierownikiem działu FILM i LITERATURA.

Strona domowa: Pokój komiksowy na Carpe Noctem

Powrot